Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Lula Hoxha (0)

Me marreveshje orë/ditë 4 vite eksperiencë

Ofroj mesim privat per nxenes nga parashkollor deri ne klasen e 6. Mesimi behet ne shtepine e nxenesit me orar te caktuar bashkarisht. Me kontaktoni ne viber +38649424068Detale Profili

  • Femër
  • 4 vite eksperiencë
  • Me marreveshje orë / ditë
  • Pagesa: Me marreveshje
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti