Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Xh Gashi (0)

8 ore orë/ditë 7 vite eksperiencë

Kerkoj pune si kujdestare per femije ose te moshuar, por nuk perjashtoj edhe mundesin e puneve te tjera sipas marreveshjes. Kam pervoje pune me femije mbi 7 vjet. Jam shume e kujdesshme ne raport me ta dhe punen e bej me shume perkushtim. Te interesuarit te me lajmerohen ne numrin tim 044 674 387.Detale Profili

 • Femër
 • 7 vite eksperiencë
 • 8 ore orë / ditë
 • Pagesa:
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme

/komuniteti