Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Ferizaj Kërkoj kujdestare

Ilir Kamberi

tri dit ne jav orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm kujdestare ne ZVICER per kujdesin e nje femije.Te jete e pergjegjshme,korrekte e dashur per femij si dhe mosh prej 25 deri 40 vite Te interesuarit te lajmrohen ne whatsap apo email. Ju faliminderit.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: tri dit ne jav
  • Pagesa: sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti