Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

shqipe maksuti

8 or ne ditje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, jam nje nene 31 vjeqare kam dy femi, 7 dhe 2 vjec jam e interesuar per nje babysiter ne Zvicer un punoj ne shtepi Homme office, kjo duhet te kujdeset per dy femit tme ndimon per mbajten e pastertis ne shtepi, te gatuaj ndonjeher , kerkoj nje Person pa mar parasysh mosha nje person qe i don femit dhe esht e sjellshme din ta ruan konfidentalitetin e familjes ta respekton punen diken serioz . Paguaj vajtjen dhe per rrogen Dua te Bisedoj me personin e interesum ju lutem me konkatoni

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8 or ne ditje
  • Pagesa: 600 fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti