Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Sabu Bash.

Sipas punes orë/ditë

Pershendetje, i kam dy femije edhe jam duke kerkuar ni Kujdestare urgent. Ne jetojm ne svicer. Per me shum Info ju lutna me Kontaktni ne Nummer 0041792877374

Detale Profili

  • orari: Sipas punes
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti