Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Nora Muqiqi

I plot orë/ditë

E Kerkojm urgjent nje Dado Te jete e dashur me femijet te ket eksperience te jet e paster Dado ti doje femijet te mos ti ket problem punet e shtepis kontaktoni ne ket numer +4917620901343

Detale Profili

  • orari: I plot
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti