Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Anisa L (25)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj te punesohem kujdestare per femi prej 8 janar 2019 ,jam 25 vjece per me shum info kontaktoni ne whatsup ju faleminderit .+355665328125Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa: 600
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti

/komuniteti