Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lira Bytyçi

8.00-16.30 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femiun i cili eshte me nevoja te veçanta. Femiu eshte i qete, nuk ec qe te shkaktoj probleme, vetem duhet ushqyer dhe qendruar me te. Femiu eshte me pampers. Zonja duhet te jete e dashur, e afert, e kujdesshme dhe te respektoj punen. Me duhet edhe pak ndihme ne punet e shtepise. Duhet te punoj 5 dite ne jave me orar te plote dhe te shtunave kur kam nevoj, por jo orari i gjate. Pagesa 250€. Te lajmerohen vetem ato qe vertete jane te interesuara dhe kane nevoj per pune! Viber ne nr. +38344403226

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8.00-16.30
  • Pagesa: 250€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti