Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Arjana Gashi

12-17 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femije 8muajsh nga e hena ne te premte vendodhja drenas prane gjykates.vec me u kujdes per femije sdu as pastrim as gatim nr tel:049616212

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 12-17
  • Pagesa: 120€ Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti