Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Enaema Muqiqi

Plot orë/ditë

Pershendetje Kerkojm urgjent ni Dado per Binjaket vajzat tana 20 mujshe . Dado duhet te ket eksperienc me femijet ti doje femijet te jete e sinqert e moralshme te jete e interesume ne punen qe e bon Edhe per femijet . Te mos e ket Problem mi bo Edhe punet e shtepis . Dhe te jete e paster higjenike Dado . Per ma shum Info lajmrohuni ne numer 004915223303068

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 500 € Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti