Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tetovë Kërkoj kujdestare

Nurije abdiji

8/10 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare urgjentisht per femit e mi jetoj ne zvicer te interesuaret mund te me kontaktojn ne nr 0041763362311

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 8/10
  • Pagesa: Mund te diskutojm Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti