Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Seina Sin

8+ orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershendetje.Jam Ina 32 vjec nga Tirana.Kerkoj pune si dado Zvicer osr Gjermani.e gatshme fund janari. 00355688126466Detale Profili

 • Femër
 • 3 vite eksperiencë
 • 8+ orë / ditë
 • Pagesa: 500fr-800
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Fakulteti

/komuniteti