Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Jam kujdestare

Xhylsime Latifi (0)

orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj kujdestare prej 25 shkurt te jet kujdestarja serioze une jetoj ne ch ne solothurn kam dy femij djali 9 dhe vajza 6 vjet per ma shum info me kontaktoni ne ket numer 0767311832 wasap ose ne wiberDetale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa: 600 fr
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Hekuros
  • Pastroj shtëpinë
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

/komuniteti