Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tiana Xhemaili

sipas marreveshjes orë/ditë

Kerkohet kujdestare per 2 femije ne Zvicer, kerkohet person serioz dhe angazhim maksimal ne mbikqyrjen e femijeve. Per pyetje te tjera lidhur me pagen,akomodimin,biletat,etj mund te na kontaktoni ne Whatsapp dhe Viber ne kete numer telefoni 0041 76 409 97 89.

Detale Profili

  • orari: sipas marreveshjes
  • Pagesa: sipas marreveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti