Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Tranda Gjonbalaj

7-17 orë/ditë

Pershendetje Kerkoj nje kujestare per femije nga fillimi i muajit Mars, cdo dite pune nga ora 07:00-17:00. Femiu im eshte ende bebe ne moshen 6 muajsh. Gjindemi ne Prishtine te banesat e Scandinavian Construction, Mati 1. Te lutem me kontaktoni ne Viber ne +38349934254 Me respekt, Tranda

Detale Profili

  • orari: 7-17
  • Pagesa: 200 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti