Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Preshevë Kërkoj kujdestare

Afrdita Kamberi

8 or ne dit orë/ditë 3 vite eksperiencë

Kam nevoj per nje kujdestare per vajzen time dua te jet mosha 30 der 50 vjet dua te jet e dashur e embel te kem besim te plot nese dal e kenaqur mund te ket dhe pages extra ju flm per mirkultim. pres te me lajmeroheni

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 8 or ne dit
  • Pagesa: 500chf muaj Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti