Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Vushtrri Jam kujdestare

Valentina Imeri

08-17 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje Nena te dashura Nese deshironi te lajmroni per perkujdese te femijut tuaj numri im kontaktues eshte 049707521Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 08-17 orë / ditë
  • Pagesa: 250/300
  • Transporti nga ana ime
  • E pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Fakulteti
  • Tjera

/komuniteti