Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Lirije Zuka Zuka

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj nje kujdestare per dy femit e mi Djali 6 Vjet dhe Qiken 4 Vjet ne zürich te zvicres. Personi duhet te ket mundsi te udhtoj pa Viza! Per mashum informata me kontaktoni.

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: 8
  • Pagesa: 500Fr Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti