Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Din Din

24/7 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jetojm ne Zvicerre korkojme nje kujdestare per kujdesjen e femijeve tane ne CH

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24/7
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti