Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

D R (0)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje , kerkoje pune si kujdestare me orar te plote kam pervoje pune jam shume e qete dhe e dashur me femijet .. +38349678756Detale Profili

 • Femër
 • 2 vite eksperiencë
 • 8 orë / ditë
 • Pagesa: Nga ana juaj
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Shkollën e mesme
 • Fakulteti

/komuniteti