Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Dhurata Meka (41)

Tere kohen orë/ditë 5 vite eksperiencë

Jam Dhurata nga Shqiperia , km punuar si kujdestare per 5 vite ne zvicer, perkujdesem per femijet te cdo lloj moshe , kam eksperience me femijet sepse jam edhe vete nene por kam punuar edhe ne zvicer per 5 vite. Me pelqen shume kjo pune, une mund tia filloj serish punes si kujdestare me 28 mars. Nese jeni te interesuar me kontaktoniDetale Profili

  • Femër
  • 5 vite eksperiencë
  • Tere kohen orë / ditë
  • Pagesa: Min 800 franga
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pregatis ushqim për fëmiun

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme

/komuniteti