Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Arbi Hoxhaj

4 -5 dite ne jav orë/ditë 3 vite eksperiencë

Jom nene e dy femijeve dhe kerkoj nje kudestare per ta. Jetoj ne Zvicer kanton Aargau. Nese ke provoj dhe interes lajmrohu.

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: 4 -5 dite ne jav
  • Pagesa: Marveshje Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti