Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prizren Kërkoj kujdestare

Lena Kryeziu

4 dit ne jav orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkoj kujdestare per femij te interesuarat let tme shkrujan ditekt ne wats app ose Viber 0041 76 371 14 16 Jetoj ne Zvicer per me shum info me shkruani ...!

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 4 dit ne jav
  • Pagesa: Sipas marrveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti