Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Brena Neu

Plot orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkohet nje ndimse per fmij dhe punt e shpis, nese je e interesume lajmrohu ne viber 004178 402 78 69.

Detale Profili

  • 10 vite eksperiencë
  • orari: Plot
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti