Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Jam kujdestare

ada azemi (25)

orë/ditë

Kerkoj pun si kujdestare e femijve ne ch kam pervoj pune kam punuar edhe me heret ne ch jam 25 vjeqare dhe jam nene kshtu qe kam pervoj te mjaftueshme me femij nr tel:+38346174474Detale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana ime
  • E pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti