Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Z E

24h orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje Kerkoj Kujdestare per vajzen 2 vjet si edhe per ndihmes per punte e shtepis.Zonja duhet te ket pervoj me femij. Mosha te jet mbi 30 Vjet dhe nga Shqiperia ose Kosova. Ne jetojm ne Bern te zvicres dhe jemi familje 3 antarsh dhe serioze. Kujdestares i mbulojme shpenzimet e udhtimit dhe te akomodimit ne shtepine tone. Do ta ket dhomen dhe banjon nveti. Pagesa 500 franga dhe nuk mund te ndryshohet.Kujdetarja me duhet prej dates 31.3.2019. Nese keni interes dhe deshironi te punoni, jeni buzeqeshur si e dashur me femije mundeni te me kontaktoni ne nr. 004179 552 73 54

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24h
  • Pagesa: 500 franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti