Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Sh Shabani

24 orë/ditë

- [ ] Kerkojm nje kujdestare per vajzen tone 2vjeqe , ne jetojm ne kanton Zùrich , - [ ] Mosha rreth35-50 - [ ] E sjellshme dhe e dashur me femij - [ ] Punnen e fillon ne Prill , pagesen e rruges e bejm ne , qendrimin dhe shpenzimet e ushqimit . - [ ] Pagesa mujore 550chf (nuk ndryshohet qmimi) nr.kontaktues +41766528371 - [ ] Lejeqendrim per 3muaj .

Detale Profili

  • orari: 24
  • Pagesa: - Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti