Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Mirjeta Hajzeraj

Sipas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje Zonja te nderuara une kam nje vajz tani me 1 muaj e gjysem dhe koha qe perseri te kthehem ne pun pas lindjes po afrohet... Ndaj shpreh interesimin te gjej nje bbs e cila esht e sinqert, e urt e bujare e cila kujdeset per vajzen time sikur te ishte vajza e saj... Mosha e preferuar 35 - 45 vjeqare...per me shum info... Me kontaktoni.

Detale Profili

  • orari: Sipas marrveshjes
  • Pagesa: 500 chf Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti