Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gjilan Kërkoj kujdestare

Nina Bekteshi

me marrveshje orë/ditë 2 vite eksperiencë

Pershendetje, ne jemi nje Familje serioze kem dy quna dhe kerkojm nje kujdestare qe esht serioze dhe qe mos ti ket problem punet e shtepis. Per me shum Informata me kontaktoni +41767414411

Detale Profili

  • 2 vite eksperiencë
  • orari: me marrveshje
  • Pagesa: me marrveshje Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti