Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

S A

0 orë/ditë

Pershendetje jemi ne familje jetojme ne zvicerr i kem 3 vajza te moshes 11,7,6 na duhet perkujdesje per vajzat per mirebajtje te shtepise per me shume info 0041 76 470 88 47

Detale Profili

  • orari: 0
  • Pagesa: 0 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti