Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Shkodër Jam kujdestare

Adela C. (20)

fundjava pushim orë/ditë 2 vite eksperiencë

pershendjetje jam adela nga shkodra 19 vjece jam e interesuar per pun tani ndodhem ne gjermani kam nevoj urgjent kam ekperience me femije ju lutem te interesuarit te me kontaktojn ne whatsapp 0692348660Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • fundjava pushim orë / ditë
  • Pagesa: 500-600€
  • Transporti nga ana ime
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 3 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

  • Pastroj shtëpinë
  • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme

/komuniteti