Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Elbasan Jam kujdestare

Sonja Matohiti

orë/ditë

Pershendetje jam Sonja Matohiti kerkoj pun si Babysiter ne zvicerr. Te iteresuarit te me kontaktoj ne telefon Viber 00355666172236 Whats Update 00355683132119Detale Profili

 • Femër
 • orë / ditë
 • Pagesa: Minimum 600 Franga zvicrrane
 • Transporti nga ana juaj
 • Nuk e pi duhanin
 • Mund të përkujdesem për : 2 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

Shërbime shtesë

 • Pregatis ushqim për fëmiun
 • Hekuros
 • Pastroj shtëpinë
 • Marr fëmiun nga kopshti/shkolla

Edukimi dhe kualifikimet

 • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti