Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Lulzime Aliji

Informacione permes telefonit orë/ditë 3 vite eksperiencë

Pershebdetje jam nje Nëne nga Zvicrra kerkoj Kujdestare Urgjentisht. me kontaktoni ne Nr. +4179 201 34 99 Viber ose Whatsapp

Detale Profili

  • 3 vite eksperiencë
  • orari: Informacione permes telefonit
  • Pagesa: informacione permes telefonit Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti