Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Fatjona D...

9-10 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje..jam e interesuar te punoj si kundestare per 1 femije mbi 2 vjec..ndihmoj dhe ne punet e shtepise kno me deshiren time por jo qe te jete pnese e marrveshjes..e gatshme pas dt 24 prill.nr kontakti 00355685808474..flmDetale Profili

  • Femër
  • 1 vit eksperiencë
  • 9-10 ore orë / ditë
  • Pagesa: 500 - 550 euro
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin
  • Mund të përkujdesem për : 1 fëmijë

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti