Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Kumanove Kërkoj kujdestare

Almira Destani

Mbas marrveshjes orë/ditë

Pershendetje, kerkoj nje kujdestare per djalin tim ne zvicerr ju lutem me kontaktoni ne tel viber ose whatsapp 0763782904

Detale Profili

  • orari: Mbas marrveshjes
  • Pagesa: 500CHF Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti