Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Emma Enna

Plot orë/ditë

Pershendetje kerkojm nje dado per gocat tana binjake te moshes 2 vjet dado duhet te ket eksperienc me femijet ti doje fmijet te jet e sinqert e paster higjenike e moralshme te ket mendjen te Puna .ju lutem ato qenuk kan provoj me femijet MOS te shkruajn hiq.dado duhet te kujdeset per femijet edhe per punet e shtepis .per ma shum info shkruani ne viber APO whatsapp ne ket Nummer 004917677590443

Detale Profili

  • orari: Plot
  • Pagesa: 500€ Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti