Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Florie Rex

Sipas marreveshjes orë/ditë 1 vit eksperiencë

Jam nje nene nga Zvicrra, kerkoj kujdestare per dy femijet e mi, djalin 8 vjec dhe qiken 5 vjec, poashtu dhe pastrimin e baneses dhe obligime tjera qe kam nevoje per shtepi.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: Sipas marreveshjes
  • Pagesa: 500fr Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti