Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Fatmire Gashi (21)

8 orë/ditë 2 vite eksperiencë

Kerkoj pune,kujdes per ndonje te moshuare apo femije shpreh deshiren te kem kontakt vetem me femra jam me mbules nikab.Me kontaktoni ne whatsap ose viber.Detale Profili

  • Femër
  • 2 vite eksperiencë
  • 8 orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

Edukimi dhe kualifikimet

  • Shkollën e mesme
  • Kryqi i kuq/Ndihma parë

/komuniteti