Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Kërkoj kujdestare

Tr Alla

24 ore orë/ditë 1 vit eksperiencë

Pershendetje!Jam 26 vjec kam pervoje me femijet.Jam natyre e qete dhe e sjellshme.Mund tme kontaktonini ne qershor ne whatsapp 00355676298760

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 24 ore
  • Pagesa: 600 franga Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti