Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

F. S.

12 orë/ditë 1 vit eksperiencë

Kerkojm nje Kujdestare te ndershme per dy vajzat tona. Jemi familje seriose dhe jetojm ne Kanton te Luzernit ne Zvicerr. Per me shum informacione ju lutemi na kontaktoni. Ju falenderojm.

Detale Profili

  • 1 vit eksperiencë
  • orari: 12
  • Pagesa: 700 Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti