Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

L F

24 ore orë/ditë

Kerkojm nje dado apo babysitter prej 1. Maj deri ne fund te korrikut. Kemi dy djem dhe kerkojme nje dado te qet dhe te kujdesshme dhe te me ndihmojë dhe ne punet e shtepise. Te interesuarat mund te me kontaktojn ne ket Nr. +41764203325.

Detale Profili

  • orari: 24 ore
  • Pagesa: 550 Franga Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

Kujdestarja duhet të bëjë këto shërbime shtesë:

  • Pastrimin e shtëpisë

/komuniteti