Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Jam kujdestare

Ani Ani (10)

orë/ditë

Pershendetje, jam e interesuar te punesohem si babysitter ne Zvicer, jam 22 vjece dhe shume e dashur dhe e kujdesshme me femijet. Personat e interesuar te me shkruajne ne kte numer +355675757556Detale Profili

  • Femër
  • orë / ditë
  • Pagesa:
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti