Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Qendresa Selmani

7 orë/ditë

Jetojm ne Basel. Ch dhe kerkojm Dado per 2 femijet 7 dhe 6 vjet. Nga fillimi i muajt Maj. Per ma shum info Nr. 0041762049151

Detale Profili

  • orari: 7
  • Pagesa: 600 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 2 fëmijë

/komuniteti