Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Familja Rrustemi

4 orë/ditë

Kerkojm kujdestare prej dates 01.05.2019 , ne Zvicerr? Te ket pervoj pune . Kontakto viber whatsup .

Detale Profili

  • orari: 4
  • Pagesa: Sipas marraveshjes Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti