Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Gostivar Kërkoj kujdestare

E S

Sipas nevojes orë/ditë

Kerkoj kujdestare, ndimes, per femit Gjithashtu edhe un jam ne shpi por mas lindjes kam nevoj per shkak shendetit. (Kujdestare nga presheva bujanovc etj.)

Detale Profili

  • orari: Sipas nevojes
  • Pagesa: 500 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti