Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Tiranë Jam kujdestare

Betta Dodaj

orë/ditë 4 vite eksperiencë

Pershendetje. Jam nje vajze 23 vjece dhe kerkoj te punesohem si babysitter ne nje familje serioze. Kam mbaruar arsimin e larye si edukatore dhe kam punuar si edukatore. Ofroj perkujdesje per femijet dhe dua te punesohem si babysitter dhe jo punetore shtepie. Kintakt ne nr 0696350116 vetem ne whtssDetale Profili

  • Femër
  • 4 vite eksperiencë
  • orë / ditë
  • Pagesa: 800€
  • Transporti nga ana juaj
  • Nuk e pi duhanin

Përkujdesje për fëmijët

/komuniteti