Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Adelina Hasani

10 ore ne dit orë/ditë 6 vite eksperiencë

Kerkojm nje dado per vajzen ton te bukur prej dates 01.05.19 deri 29.06.19 (per dy muj) te interesuarit let me lajmrohen ne whats ap ose ne viber. Tjera detaje i bisedojm bashk. Rrugpaguhet nga ne. Mosha let te jet prej 35 vjet deri 50

Detale Profili

  • 6 vite eksperiencë
  • orari: 10 ore ne dit
  • Pagesa: 500fr.- Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti