Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

F. Rrustemi

8 or orë/ditë 10 vite eksperiencë

Kerkojm kujdestare prej dates 01.05.2019 , ne Zvicerr. Te ket pervoj pune dhe me dit sjelljen me fmj. Kontakto viber ose whatsup 0041787056169

Detale Profili

  • 10 vite eksperiencë
  • orari: 8 or
  • Pagesa: si pas marrveshjes Eur
  • duhani nuk lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 0 fëmijë

/komuniteti