Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Prishtinë Kërkoj kujdestare

Vesa GK

8 deri ne 5 orë/ditë

Pershendetje po kerkoj nje kujdestare per vajzen time 7 muajshe. Prej ores 8 deri ne 17. Numri i telefonit 049 350 001 mund te me shkruani ne viber.

Detale Profili

  • orari: 8 deri ne 5
  • Pagesa: 200 Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 1 fëmijë

/komuniteti