Zhvillimi dhe rritja
javë pas jave

/Kërko kujdestare

Pejë Kërkoj kujdestare

Shkodran Shala

24 orë/ditë

Jetojme ne Ch kerkojm kujdestare per tre femijet tan nga muja Maj nr kontaktues ne viber:+38345404045

Detale Profili

  • orari: 24
  • Pagesa: Fr. Eur
  • duhani lejohet
  • me duhet përkujdesje për : 3 fëmijë

/komuniteti